ספר לחבר
שלח
דף הבית
קטלוג מוצרים
תמונות מארועים
מאמרים וכתבות
מוצרים למכירה
שותפים מומלצים
לקוחות מספרים
 

10 דיברות לחתונה:

25/08/2009 21:39:21
 

עשרת הדיברות לבחירת עיצוב/מעצב לחתונה:

אז עד שיקשטו בפרחים את המתקן לניגוב ידיים בשירותים בשביל בני, קבלו את עשרת הדיברות לבחירת עיצוב/מעצב לחתונה, באדיבות "zeze הפקות":

 

1. תקציב - מומלץ שהזוג יישב ויחליט איזה חלק מהתקציב ניתן לטובת עיצוב האירוע. כך יהיה לכם יותר קל להגביל את עצמכם בפגישה עם המעצב, כי אם אתם חושבים שהרעיונות העיצובים נגמרים אי פעם - אתם טועים!

 

2. רעיון - אחרי שהחלטתם על התקציב, דברו על הרעיון: מה אתם רוצים, מה החלום שלכם? האם יש לכם רעיון שחשבתם עליו, או צבעים מועדפים עליכם? רצוי לוודא שאתם מתואמים, ולחסוך אי נעימויות של מריבות זוגיות במהלך הפגישה עם המעצב/ת. אם יש גורם נוסף שמחליט בעניינים האלה (אמא, אחות, חברה), שתפו אותו בשיחות אלו ובפגישה עם חברת העיצוב.

 

 

3. פגישה - בחרו מספר חברות עיצוב והיפגשו עם נציגיהן, התרשמו מתיק העבודות: האם עשו הרבה אירועים? באיזה מקומות? באיזה סגנון? התרשמו באופן אישי מהמעצב/ת שיושב מולכם. מאוד חשוב שתהיה כימיה. אתם נותנים לאדם שמולכם להיות שותף ביום הכי חשוב בחייכם. כדאי לוודא שהמעצב קלט את הסגנון שלכם, זורם אתכם, פתוח לרעיונות מקוריים ולשגעונות שלכם. 

 

 

4. בדיקת המקום - אם המעצב אינו מכיר את מקום האירוע, דאגו לכך שייראה את המקום. חשוב שיחד תוכלו להעלות בקשות ולשלול רעיונות שלא אהבתם.

 

 

5. חוזה - לאחר שבחרתם וסגרתם מעצב/ת, דאגו שכל הצעת מחיר/חוזה יהיה כתוב לפרטי פרטים ודאגו לקבל קבלה על תשלום. ודאו שאתם יודעים באיזה שעה הצוות מגיע ומתי הם מסיימים. אם צוות העיצוב נשאר, ודאו שיגיעו ייצוגיים ואסתטיים.

 

 

6. הפרטים הקטנים - בדקו עם המקום בו אתם מתחתנים מה אתם מקבלים ללא תוספת תשלום: חופה/מרכזי שולחן/נרות לאווירה. הרבה פעמים קורה ששוכחים לעדכן את הלקוח בפרטים הנ"ל.

 

 

7. אלמנטים עיצוביים - באילו אלמנטים עיצוביים כדאי להשתמש בעיצוב אירוע בחוץ, ובאילו בתוך אולם? שימו לב שהכלים בהם משתמשים חזקים, לא צרים וארוכים שעלולים ליפול ברוח, במיוחד אם יש בהם נרות או אש לפידים פתוחה. בנוסף, שימו לב שבשימוש באלמנטים עדינים וקלים (לדוגמה גוף תאורה גבוה וקל-משקל) יש צורך לדאוג שיהיה מעוגן לאדמה או לעצם כבד יותר.

8. סידור שולחנות -הרבה פעמים בחתונות גדולות נתקלים במצב בו השולחנות מסודרים בשורות-שורות והדבר משווה למקום תחושה של חדר אוכל בקיבוץ. אחד המפתחות לפיתרון הוא משחק בגבהים שונים (למשל, שילוב בין שולחנות בר גבוהים, שולחנות לאונג' נמוכים ושולחנות בגובה סטנדרטי לארוחה), ובמיקומם בחלל. אין הכרח לסידורם בשורות, הרבה פעמים סידורם ב"סצינות" שונות יוצר תחושה מעניינת.

 

 

9. חופה - אם אמורים להיות נוכחים בני משפחה וחברים רבים בטקס החופה, בקשו מהמעצב/ת מבנה חופה גדול מהרגיל.

 

 

10. בּוּקֶה – כדי שזר הכלה יגיע לחופה יפה ורענן, כדאי לדאוג שיהיה במים ובמזגן.

צור קשר  |  חתונות YNET  |  דף הבית  |  מתחתנים  |  תכנון חתונה  |  חתונה  |  זוג יונים חתונה  |  פורום חתונות תפוז  |  פורום מתחתנים וואלה  |  חתונה מושלמת  |  מפת אתר